Так само, як приємно проведений день приносить хороший сон, так само плідно прожите життя доставляє вічне задоволення. Леонардо да Вінчі
Блог > Коментарі до замітки

Молитва про зцілення

Дорогий Господь Ісус!
Я дякую Тобі за те, що ти є Господь, мій Зцілитель. Я дякую Тобі за те, що Твій план мого спокутування включає фізичне зцілення.

Перше, як я зрозуміла, що неміч і хвороба, біль і страждання являються результатотом першого гріха та непослуханням Адама і Єви, я вважала, що не можна втекти від постійної загрози фізичної хвороби в моєму житті.

Я знала, що незважаючи на чудеса сучасної медицини, наш світ сповнений немочами, стражданнями та калічащими хворобами.

Тепер я знаю, що все це – результат гріха та зла, що корениться в серцях людей. Я тепер розумію, що наша падша натура настільки переповнена лукавою брехнею, супротивом, насиллям та ненавистю, які вразили весь людський рід. Людство знає лише руйнування та  занепад духу, душі та тіла.

Я вражаюсь, що Ти не залишив людство в рабстві сатани. Коли я повстала проти Тебе і порушила Твої закони життя, я була засуджена до смерті. О, яку любов Ти проявив до мене, пославши Свого безвинного Сина в жертву за мої гріхи! Чому Ти так сильно возлюбив мене? В моїй природі не було нічого, що б заслуговувало на Твоє Благословення.

Дякую Тобі за Твою безкінечну любов до мене.

Гріх стягував свою жахливу данину в моєму житті, так що моє фізичне тіло вразливе для всякого роду хвороб та немочі, задуманої дияволом, щоби мучити мене та руйнувати.

Тепер я розумію, що Ісус не тільки поніс покарання за всі мої гріхи, але Він також поніс всі наслідки моєї гріховної породи.

Тепер я знаю, що Він взяв на Себе всі мої хвороби та немочі, мої фізичні хвороби та недуги, щоби я могла бути повністю зцілена.

Його фізичне тіло було катоване. Він був побитий до невпізнання. «Як багато-хто Ним дивувались, такий то був змінений образ Його, що й не був людиною, а вигляд Його, що й не був сином людським!» (Іс.52,14). Спина його була зранена. «Орали були на хребті моїм плугатарі, поклали вони довгі борозни» (Пс.128:3).  Він укритий ранами був і мучений. Тепер я знаю, що всі мої хвороби були покладені на нього. Він постраждав за них замість мене, щоби я могла бути вільною.

Тепер я розумію, що зробив для мене Ісус в Своїй великій любові. Я дукую Тобі, Господь, за те, що Ти послав мені цю Благу вість. Я вірю і приймаю її.

ДОРОГИЙ ГОСПОДЬ ІСУС, я відповідаю на твою любов. Я приймаю Тебе і Твоє чудове життя, тут і зараз.

Я розумію, що всяка хвороба і гріх мають одне і теж духовне джерело – сатану, великого брехуна. Я відвертаюсь від нього з повною рішучістю, я запрошую Твою присутність і мир, життя і здоров’я в моє життя.

Ти поніс мої гріхи та хвороби. Тепер я вільна від них. Коли Ти постраждав за мої хвороби, Твоїми ранами я зцілилася.

Милість і життя Ісуса Христа, перебуваючого в мені, зцілюють мене від усякого гріха та хвороби. Я спасенна. Я зцілена. Я звільнена.

Тепер я розумію, що сатана втратив владу наді мною. І тому ніякий гріх не може взяти верх наді мною чи осудити мене, ніяка хвороба не може вселитися в моє тіло, яке тепер стало храмом Святого Духу.

О Ісус, Ти є Господь! Твоє життя – моє. Твоє здоров’я – моє. Я спасенна та зцілена:  всі ознаки мого старого життя – мої старі гріхи та помилки, мої старі недуги та хвороби повинні тепер щезнути, тому що життя і сила Христа зцілюють мене зараз. З сьогоднішнього дня я буду мати здоров’я, тому що Ти –моє життя і все в усьому. Ти зі мною і в мені зараз!

Дякую Тобі, Господь! АМІНЬ!

п'ятниця, 25.02.2011, ricci_ricci
Коментарі
Гість: Андрій, 188.130.208.169
2012/01/28 14:45:17
Амінь!!!
Останні замітки